SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
SiTeMiZDeN YaRaRLaNa BiLMeNiZ İçİn ÜyE oLuNuZ!..

SiTeMiZe üYe oLDuKTaN SoNRa LüTFeN PrOFiLiNiZi DüZeNLeYiNiZ!..

BiZi TeRCiH ETTiGiNiZ iÇiN TeŞeKKüRLeR!...
SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
SiTeMiZDeN YaRaRLaNa BiLMeNiZ İçİn ÜyE oLuNuZ!..

SiTeMiZe üYe oLDuKTaN SoNRa LüTFeN PrOFiLiNiZi DüZeNLeYiNiZ!..

BiZi TeRCiH ETTiGiNiZ iÇiN TeŞeKKüRLeR!...
SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..

Paylaşımları Görebilmeniz İçin Üye Olunuz!.. Hemen Kayıt Olmak İçin Aşağıdaki Kayıt Ola Basarak 10 saniye İçinde Kayıt Olabilirsiniz!...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri

2 posters
YazarMesaj
SiTe YöNeTiCiSi
AdMiN
AdMiN
SiTe YöNeTiCiSi

TeCRüBe : 183

BaŞaRı-SeViYe-GüÇLüLüK
BaŞaRı:
Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Imgleft100000/100000Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Emptybarbleue  (100000/100000)
SeViYe:
Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Imgleft100000/100000Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Emptybarbleue  (100000/100000)
GüÇLüLüK:

Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri   Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 7:41 pm

ѕ0η DυRαк кαRα т0ρRαк

yoksulluktan kesemediğim şu şakallarım züppe çocuklarına moda olmuş...

Biz profesionel yaşayan hayatın amatör yolcularıyız yaşamın gül kokan bahçelerinde geceleri yaşar gündüzleri ölürüz?

GÜNLER GEÇTİKÇE SIRADAN MI OLACAKSIN?YOKSA YENİLMEYİP ZAMANA,HEP SEVDİĞİM ĞİBİMİ KALACAKSIN...

seni düşünmediğim bir dakika olsa o bir dakikada seni neden düşünmediğimi düşünüyorum

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin!...♥️

ღ°•.♥️.•°ღKéndin için akıllı bénim için zavallısın...!ღ°•.♥️.•°ღ

if i had known,i wouldnt waste my life for you anLamı : ßilseydim, ömrümü senin için wermezdim

MutLu sonLar uzaK biZe!

Seni seven kalpi, senin sevdiğin kalbe göre dahamı değerli?

kalbimin hırsızları sana olan sevgimi alıp gitti kalbinin sakarları sevgini yıkıp gitti!

Gєl ηє olursαη ol уiηє gєl, ßeη Mєvlαηα dєğilim αdαm ol öуlє gєl...

wuRqunuM yaLanCı bi esmeRe wuRquNum biLmem oNun neiNe tutKunuM isyaNım beLki soNum beLki teK umuDum..!

Duman duman çekilen esrara değil sana muptelayım güzelim sana...

kalem yazar tükenir. kader yazar tükenmez tükenmesin sevgimiiz aynen öyle.. aynen öyle...

küçük bir hayalle başlar büyük bir başarıyla biter

Ne Gidenedir Sözüm Nede GeLeck oLana oda biras OyaLanır Gider nasıLsa..

( ICTIGIM SIGARAM GIBIYDIN ARAMIZDA TEK BIR FARK VARDI SIGARAMI BEN BITIRDIM BENIDE SEN !... (

`` ĶĨМŚĔŃıŃ ĞöŤüŃĎĔ ĎöŃМĔМ .. ĶÁĹÁŃ ŶĔŔĨŃĨ ĞĨĎĔŃ ŶŐĹÚŃÚ ßĨĹĨŔ. . . ´´

CİDDİYE ALIRIM AMA KAPILMAM...DALGA GERCERİM AMA KIRMAM...HUZUR VERİRİM AMA SÖZ VERMEM...SAHİP OLURUM AMA ASLA AİT OLMAMMMM

sev ama mevsimlik olmasınyazın acıp kışın sol masın begüm

kalbimi verdim birine saklasın diye salak buz dolabına koymuş kokmasın diye

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR..HER LAFA VEECEK CEVABIM VAR ..AMA LAFA BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM aDaM MI dİe...kralına değil alayına gider...

aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküz trene aşık olurdu

"love is pulling together when things get rougb" "aşk işler zorlaştığında birlikte kürek çekmektir"

I miss you so much

кєşкє hєя aşк мuтLu ßiтSє, кєşкє hєя qєяςєк Sєωqi Laγıк σLaηda кaLaßiLSє, ωєγa uηuтмaк мüмкüη σLaßiLSє!!!вİтaηєм
https://buforum.forum-canada.com
scorpionking_42
öZeL UyE
öZeL UyE

TeCRüBe : 30

BaŞaRı-SeViYe-GüÇLüLüK
BaŞaRı:
Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Imgleft34000/100000Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Emptybarbleue  (34000/100000)
SeViYe:
Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Imgleft76000/100000Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Emptybarbleue  (76000/100000)
GüÇLüLüK:
Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Imgleft25000/100000Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Emptybarbleue  (25000/100000)

Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri   Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:19 am

TEŞEKKÜRLER

Açıklamalı Anlamlı Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acı Dolu Msn Nickleri
» Sevgiliye nickler - Aşk Nickleri