SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
SiTeMiZDeN YaRaRLaNa BiLMeNiZ İçİn ÜyE oLuNuZ!..

SiTeMiZe üYe oLDuKTaN SoNRa LüTFeN PrOFiLiNiZi DüZeNLeYiNiZ!..

BiZi TeRCiH ETTiGiNiZ iÇiN TeŞeKKüRLeR!...
SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
SiTeMiZDeN YaRaRLaNa BiLMeNiZ İçİn ÜyE oLuNuZ!..

SiTeMiZe üYe oLDuKTaN SoNRa LüTFeN PrOFiLiNiZi DüZeNLeYiNiZ!..

BiZi TeRCiH ETTiGiNiZ iÇiN TeŞeKKüRLeR!...
SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiTeMiZe HoŞGeLDiNiZ!..

Paylaşımları Görebilmeniz İçin Üye Olunuz!.. Hemen Kayıt Olmak İçin Aşağıdaki Kayıt Ola Basarak 10 saniye İçinde Kayıt Olabilirsiniz!...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON)

2 posters
YazarMesaj
SiTe YöNeTiCiSi
AdMiN
AdMiN
SiTe YöNeTiCiSi

TeCRüBe : 183

BaŞaRı-SeViYe-GüÇLüLüK
BaŞaRı:
Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Imgleft100000/100000Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Emptybarbleue  (100000/100000)
SeViYe:
Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Imgleft100000/100000Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Emptybarbleue  (100000/100000)
GüÇLüLüK:

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Empty
MesajKonu: Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON)   Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 8:18 pm

Forumda grafikle ilgili bölümde arkadaşların orjinal grafik paketini aradığını gördüm, çeşitli grafik versiyonlarını kullanmaktansa orjinalini kullanıp sayfanın açılma süresini kısaltmak isteyen pekçok kişi var.herşeyin aslı güzel dimi forum resmi
Neyse bende bi tuzumuz olsun dedim ve dün sitedeki resimleri indirip orjinal bir paket hazırladım.
Grafik paketini bilgisayardan kullanmanın yararlarını bilmeyenler varsa hatırlatalım, eğer paketi bilgisayardan kullanırsanız hesabınızı her ziyaret ettiğinizde köy ve bina resimleri siteden indirmek yerine bilgisayarınızdan açılır, dolayısıyla sayfada ciddi bir hızlanma olur.
Kotalı internet kullanan arkadaşlar; çok fazla etkilemesede hergün sayfadaki resimleri bilgisayarınıza indirmediğinizden dolayı bu sistemle kota tasarrufu da yapabilirsiniz.

PC den Grafik paketi kullanmak:
önce klasörü komple bir yere çıkarın,
Sonrasını resimdeki adımları izleyerek yapabilirsiniz. Benim grafik paketim D:/Travian klasöründe duruyor, yazarken file://D:/Travian şeklinde yazdım.Böyle yazmaya dikkat edin.

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Noname2md4

Aşağıdaki adreslerin birinden indirebilirsiniz.

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Gizli110
https://buforum.forum-canada.com
SaDıK
ÜsT DüZeY AdMiN
ÜsT DüZeY AdMiN
SaDıK

TeCRüBe : 153

BaŞaRı-SeViYe-GüÇLüLüK
BaŞaRı:
SeViYe:
GüÇLüLüK:

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Empty
MesajKonu: Geri: Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON)   Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON) Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 7:28 pm

BUNU YÜKLEYİNCE GÜZELMİ OLUYO
https://buforum.forum-canada.com

Grafik Paketi (ORJİNAL VERSİYON)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FERHAT GÖÇER CENNET ORJINAL KLİBİ
» A.R.O.G - Bir Yontma Taş Filmi - DVDSCREEN - 2009 - Komedi -Yerli Yapım - Cem Yılmaz - Orjinal Görüntü